Apollo Ventures

Jsme spolehlivým partnerem pro investici do kryptoměn.

Apollo Ventures je alternativní investiční fond zaměřený na správu kapitálu v sektoru digitálních aktiv. Fond je určen kvalifikovaným investorům, kteří hledají možnost diverzifikace v tomto segmentu.

Proč spolupracovat s námi?

důvěra

Důvěra na prvním místě

Důvěru našich klientů stavíme na první místo. Proto mají všichni naši klienti možnost nahlédnout na blockchainové peněženky, výpisy z centralizovaných burz, nebo si zadat nezávislý audit účetnictví fondu.

bezpečnost

Důraz na bezpečnost

Ochrana kapitálu je jednou z našich priorit. Výrazně nás nezasáhla žádná z událostí jako kolaps Terra-Luna nebo pád FTX. Neříkáme, že jsme vše předpověděli, naopak jsme si vědomi toho, že na trhu digitálních aktiv se může stát cokoli a proto máme velmi přísné bezpečnostní procesy.

strategie

Strategie

Naše strategie jsou dlouhodobě testované v býčím i medvědím trhu. Sledujeme makrotrendy, fundamentální analýzu, on-chain data i aktivitu na sociálních sítích a v komunitách. Součástí naší strategie je také důsledné hodnocení rizik. Tento přístup nám pomáhat identifikovat asymetrické investiční příležitosti.

zkušenosti

Zkušenosti

Na finančních trzích se pohybujeme od roku 2014. Vybudovali jsme si síť partnerů a dosah v komunitách. Stáli jsme na počátku řady projektů a sledovali jejich vývoj, vítězství, ale i pády. Díky našemu enormnímu pracovnímu nasazení jsme se dokázali adaptovat na rychlost s jakou trh digitálních aktiv operuje. Jsme připraveni dynamicky růst a nacházet atraktivní příležitosti ke zhodnocením kapitálu.

Obchodní dovednosti

Pravidelně se umisťujeme mezi nejlepšími obchodníky na jednotlivých burzách, naposledy v TOP 10 burzy BYBIT.

Informační náskok

Jako jediný fond v České republice jsme součástí krypto komunity Nansen Alpha složené ze 150 předních odborníků a majitelů fondů v tomto segmentu.

Výsledky naší strategie

  Jan Feb Mar Apr May June July Aug Sept Oct Nov Dec YTD
2023 - - 3,68 % -0,45 % -2,83 % -0,22 % -2,21 % -2,91 % 4,01 % 19,16 % 15,71 % 38,58 % 88,79 %
2024 -3,7 % 31,62 % 13,18 % -28,03 % 13,16 % - - - - - - - 16,83 %

Klíčoví lidé

Jakub Helešic
Jakub Helešic
Director
Přečíst bio
Tomáš Pacalt
Tomáš Pacalt
Fund manager
Přečíst bio
Roman Panuška
Roman Panuška
Fund manager
Přečíst bio